KONST / Litografier / Grafiskt blad 13725012
nr 1372 5012
Gudrun Kellerman
(f. 1943), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Sunday Morning". Signerad, numrerad 46/100. Motivet: ca 28x38 cm, oramat löst blad
Gudrun Kellerman, svensk målare född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 januari 2021
kl 19:21:58
15/1 13:19:55
150 kr
18/1 17:56:25